Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у
2017-2018 н. р.
- Бінас Оксана – І місце (10 клас, українська мова та література)
- Бінас Оксана – І місце (10 клас, екологія)
- Звозда Віталіна – ІІ місце (8 клас, фізика)
- Миханів Роман – ІІ місце (10 клас, біологія)
- Сидор Анна – ІІ місце (10 клас ,фізика)
- Головко Наталія – ІІ місце (11 клас, трудове навчання)
- Петров Дмитро – ІІ місце (11 клас, фізика)
- Самолюк Тетяна – ІІІ місце (8 клас, історія)
- Самолюк Тетяна – ІІІ місце (8 клас, математика)
- Самолюк Тетяна – ІІІ місце (8 клас, хімія)
- Березюк Софія – ІІІ місце (9 клас, біологія)
- Березюк Софія – ІІІ місце (9 клас, трудове навчання)
- Сидор Анна – ІІІ місце (10 клас, географія)
- Петров Дмитро – ІІІ місце (11 клас, економіка)
- Конкурс ім. П. Яцика
- Масна Марія (3клас) – ІІ місце
- Стойко Олена (4клас) – І місце
- Медлярський Юрій (5клас) – І місце
- Куліш Анастасія (6 клас) – І місце
- Кошик Анастасія (7клас) – ІІІ місце
- Самолюк Тетяна (8 клас) – ІІІ місце
- Матущак Артур (9клас) – І місце
- Бінас Оксан (10 клас) – І місце
- Медлярський Ростислав (11клас) – І місце
Конкурс ім. Т. Г. Шевченка
- Пристай Владислав (5 клас) – ІІ місце
- Куліш Анастасія (6 клас) – І місце
- Кошик Анастасія (7клас) – І місце
- Звозда Віталіна (8 клас) – ІІІ місце
- Бінас Леся (9 клас) – ІІ місце
- Бінас Оксан (10 клас) – І місце
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у
2015-2016 н. р.
1. Кутнів Роксолана, учениця 11 класу, І м.в ІІ етапі олімпіади з екології
( учитель Михайлів І.М.)
2. Кутнів Роксолана, учениця 11 класу, І м. в ІІ етапі УІ Міжнародного мовно
– літературного конкурсу ім. Т.Шевченка ( учитель Годлєвська Р.П.)
3. Бінас Оксана, учениця 8 класу, ІІІ м. в ІІ етапі олімпіади з української мови
( учитель Куліш Н.В.)
4. Бінас Оксана, учениця Липівської ЗОШ, ІІ м. в ІІ етапі УІ Міжнародного
мовно – літературного конкурсу імені Т.Шевченка ( учитель Куліш Н.В.)
5.Бінас Оксана, учениця 8 класу, ІІІ м. в ІІ етапі ХУІ Міжнародного
конкурсу з української мови ім. П. Яцика ( учитель Куліш Н.В.)
6.Бінас Оксана, учениця 8 класу, ІІІ м. в ІІ етапі олімпіади з математики
( учитель Кривецька О.М.)
7. Куліш Катерина, учениця 11 класу , ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з української
мови ( Годлєвська Р.П.)
8. Куліш Катерина, учениця 11 класу, ІІ м. в ІІ етапі ХУІ Міжнародного
конкурсу з української мови ім. П. Яцика ( Годлєвська Р.П.)
9. Сидор Анна, учениця 8 класу , ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з географії ( учитель
Іванюк І.І.)
10. Держило Наталія, учениця 8 класу, ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з
християнської етики ( Труш О.М.)
11.Гранковська Анастасія, учениця 11 класу, ІІІ м. в ІІ етапі УІ Міжна-
родного мовно – літературного конкурсу ім. Т.Шевченка ( Годлєвська Р.П.)
12.Березюк Софія, ІІІ м. в ІІ етапі ХУІ Міжнародного конкурсу з
української мови ім. П. Яцика ( Оринчак О.Р.)
13. Куликовська Анна, учениця 3 класу, ІІ м. етапі ХУІ Міжнародного
конкурсу з української мови ім. П. Яцика ( учитель Цимбала Н.А.)
14. Куліш Катерина, учениця 11 класу, ІІІ м. в ІІ етапі олімпіади з трудового
навчання ( вчитель Метліна О.В.)
15. Бінас Оксана, учениця 8 класу, ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з біології ( вчитель
Михайлів І.М.).
16.Петров Дмитро, учень 9 класу, ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з інформатики (
вчитель Свідрик В.Є.)
17. Петров Дмитро, учень 9 класу, ІІ м. в ІІ етапі олімпіади з фізики ( вчитель
Марчишин С.В.).
18. Сидор Анна, учениця 8 класу, ІІІ м. в ІІ етапі олімпіади з фізики ( вчитель
Марчишин С.В.).
19. Перейма Анжеліка, учениця 11 класу, ІІІ м. в ІІ етапі олімпіади з фізики
( вчитель Марчишин С.В.).
20. Цимбаліста Маркіян, учень 5 класу, м. в районному етапі конкурсу
«Сурми звитяги» ( вчитель Денис О.В.)
Переможці учнівських конкурсів
2014-2015 н. р.
Гранковська Анастасія учениця 10 класу - ІІ місце у конкурсі "Природа і фантазія"
Березюк Софія учениця 6 класу - ІІІ місце у конкурсі "Природа і фантазія"
Дубик Юлія учениця 11 класу - ІІІ місце у конкурсі "Новорічна композиція"
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у
2014-2015 н. р.
1. Кухтій Марія– учениця 11 класу – ІІІ м. з біології( учитель Михайлів І.М.).
2. Перейма Анжеліка, учениця 10 кл. – ІІІ м. з англійської мови (учитель
Перейма І. І. )
3. Перейма Анжеліка, учениця 10 кл. – ІІ м. з фізики (учитель Марчишин
С.В.)
4. Мітяєв Дмитро, учень 11 класу –ІІ м. з інформатики ( учитель Свідрик
В.Є.)
5. Кутнів Роксолана, уч. 10 класу – ІІ м. з екології ( учитель Михайлів І.М.).
6. Бінас Оксана, учениця 7 класу – І м у V Міжнародному мовно -
літератур-ному конкурсі ім. Т.Г. Шевченка ( учитель Куліш Н.В.).
7. Бінас Оксана, учениця 7 класу - ІІ м. у XV Міжнародному конкурсі з
української мови ім. Петра Яцика ( учитель Куліш Н.В.).
8. Бінас Оксана, учениця 7 класу – ІІІ м. з фізики ( учитель Марчишин С.В.).
9. Бінас Оксана, учениця 7 кл. - ІІ м. з української мови (учитель Куліш
Н.В.).
10. Мартинець Анастасія, учениця 5 класу – ІІ м. у XV Міжнародному
конкурсі з української мови ім. Петра Яцика ( учитель Федів О.М.).
11. Медлярський Ростислав, учень 8 класу – ІІ м. у XV Міжнародному
конкурсі з української мови ім. Петра Яцика ( учитель Федів О.М.).
12. Медлярський Ростислав, учень 8 кл. – ІІІ м. з історії ( учитель Денис О.В.)
13.Петров Денис, учень 8 класу - ІІІ м. з фізики ( учитель Марчишин С.В.).
14. Єременко Роман, учень 11 класу - ІІІ м. з фізики ( учитель Марчишин
С.В.)
15. Єременко Роман, уч. 11 класу - ІІІ м.- з української мови (уч. Куліш Н.В.)
16. Куліш Катерина, учениця 10 кл. – ІІІ м. з української мови (учитель
Годлєвська Р.П.).
Переможці ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у
2013-2014 н. р.
Уський Мар’ян учень 10 класу – ІІІ місце інформаційні технології
Хакім’янов Олександр учень 11 класу – ІІІ місце інформаційні технології
Куліш Катерина учениця 9 класу – ІІІ місце християнська етика
Кутнів Роксолана учениця 9 класу – ІІ місце математика
Перейма Анжеліка учениця 9 класу – ІІІ місце математика
Єременко Роман учень 9 класу – ІІІ місце історія
Кутнів Роксолана учениця 9 класу – ІІІ місце українська мова та література
Перейма Анжеліка учениця 9 класу – ІІІ місце англійська мова
Єременко Роман учень 9 класу – ІІІ місце англійська мова
Петров Дмитро учень 7 класу – ІІ місце фізика
Перейма Анжеліка учениця 9 класу – ІІ місце фізика
Кутнів Роксолана учениця 9 класу – ІІІ місце біологія
Хакім’янов Олександр учень 11 класу – ІІІ місце біологія
Єременко Роман учень 9 класу – ІІІ місце англійська біологія
Куліш Катерина учениця 9 класу – ІІІ місце обслуговуюча праця
Хакім’янов Олександр учень 11 класу – ІІ місце екологія
Хакім’янов Олександр учень 11 класу – ІІ місце економіка
Ланчевич Руслан учень 9 класу – ІІ місце інформатика
- Коротаєву Тетяну, ученицю 11кл. - ІІ місце (українська мова та література)
- Синеньку Олену, ученицю 9 кл. - ІІ місце (українська мова та література)
- Монастирську Олену, ученицю 11 кл - ІІІ місце (англійська мова)
- Синеньку Олену, ученицю 9 кл - ІІІ місце (історія)
- Левицьку Ірину, ученицю 9 кл - ІІІ місце (правознавство)
- Кутнів Роксолану, ученицю 7 кл - ІІ місце (математика)
- Буряк Вероніку, ученицю 7 кл - ІІІ місце (фізика)
- Скалецького Захара, учня 11 кл - ІІ місце (інформатика)
- Ланчевича Назара, учня 9 кл - ІІІ місце (інформатика)
- Цимбалісту Миколу, учня 11 кл - ІІІ місце (інформатика)
- Єременка Романа учня 8 кл - ІІІ місце (географія)
- Синеньку Олену ученицю 9 кл - ІІІ місце (географія)
- Синеньку Марію, ученицю 11 кл - ІІІ місце (географія)
- Стойко Тетяну, ученицю 11 кл - ІІ місце (біологія)
- Палій Марію, ученицю 11 кл - І місце у акції "Птах року 2011" (конкурс "Синиця блакитна в дитячій творчості", номінація "Малюнок")